جشنواره ملی پارچه فجر یزد بر کیفیت زندگی شهری و شهروندی موثر است/افزایش سطح سلیقه و فرهنگ مردم با برگزاری این جشنواره

رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت:جشنواره ملی پارچه فجر یزد در راستای کیفیت زندگی شهری و شهروندی اثر گذار است.
عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در گفت و گو با خبرنگار نخستین جشنواره ملی پارچه فجر از استان یزد با اشاره به تاثیر مثبت این نوع جشنواره ها گفت:هرچقدر این رویداد ها در بین مردم ایجاد شود در راستای کیفیت زندگی شهری و شهروندی موثر تر است.
وی با بیان اینکه هنرمند باید با زبان مخاطب ارتباط برقرار کند افزود:این جشنواره ها باتوجه به اینکه هنرمند زبان مخاطب را گم نکند و هدف خود را برای ارائه کار به مردم پیدا کند میتواند برای مردم جذاب باشد.
رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد کمک به پیشرفت سطح سلیقه و فرهنگ مردم را از تاثیرات مثبت این جشنواره برشمرد و ادامه داد:اگر هنرمند زبان مناسبی از جنس زبان اجتماعی انتخاب و هنر به بهترین نحو عرضه کند مردم نیز از آن هنر استقبال می کنند.
ملازینلی به انتظارات خود برای برگزاری نخستین جشنواره ملی پارچه فجر استان اشاره کرد و گفت:این جشنواره باید به گونه ظاهر شود که سطح نگاه و سلیقه مردم افزایش یابد و روحیه اجتماعی مردم بهتر شود که در این صورت اتفاقات خوب

ی رقم خواهد خورد.
وی اطلاع رسانی مطلوب و دسترسی آسان مردم به رویداد های این جشنواره را از دیگر انتظارات شخصی خود از این جشنواره عنوان و خاطر نشان کرد:مردم ما نشان داده اند که خواهان برنامه های با کیفیت اجتماعی،فرهنگی و هنری هستند که در صورت اطلاع رسانی صحیح و تسهیل دسترسی، استقبال خوبی از این جشنواره صورت می گیرد.

به بالای صفحه بردن